Апостолове. Апостолівська ЗШ № 1

ШКОЛА
Апостолівська ЗШ №1 у 2010-2011 н.р. розпочне свій 29-й навчальний рік.
«Новобудова» утворилася внаслідок злиття двух шкіл, середньої №1 та восьмирічної №2. Своїх перших вихованців вона прийняла 1 квітня 1982 року. Силами вчителів і учнів упорядкувалися класи, коридори, шкільне подвір’я.
Протягом цих років школу очолювали:
Ольга Павлівна Соколик,
Олег Миколайович Нероденко,
Валентина Митрофанівна Кириленко,
Раїса Іванівна Пред,
Наталя Василівна Перевишина,
Лідія Олексіївна Алєксєєнко,
Анжела Володимирівна Карпушенко.
З 2010 року школу очолює Вовк Ольга Євгеніївна
Характерною рисою життя школи, її праці та побуту є стабільність.
Наше кредо: Спочатку поважай, потім навчай.

ДИТИНА
Багато в чому майбутнє процвітання нашої держави залежить від дітей, від їхнього розуміння, потреб сучасності. Педагогами школи за ці роки випущено 2055 юнаків та дівчат серед них 26 золотих і 27 срібних медалістів. Сьогодні в школі навчається 462 розумних, кмітливих, винахідливих, талановитих,веселих і завзятих хлопчиків і дівчаток.
Учні школи є переможцями районних і обласних олімпіад, різноманітних конкурсів, вікторин, турнірів та ін.
Високий та достатній равень навчання мають 48,2 % учнів, 85% випускників вступають до вузів.
Школа пишається своїми випускниками:
Зінов’євою О.В., Свищ Н.Н., Маймуром Ф.Ф., Піскуновим М.Н., Придановим О.С., Тригуб С.Є., Приходько Л.О.

НАВЧАННЯ
Педагогічний колектив з 2005 року працював над науково-методичною проблемою школи розвиток іноваційної особистості школяра через творчий потенціал учителя в контексті особисто-орієнтованого навчання.
Навчальним процесом керують адміністрація у складі:Карпушенко А.В.,Вовк О.Є.,Орленко О.І.,Трусій І.В.,Лепеха І.Р.
Забезпечують діяльність школи 50 педагогів. Середній вік педагогів 40 років. Мають звання вчитель методист – 7, старший вчитель – 7, з вищою категорією – 28, першою – 4, другою – 5, спеціалістів – 10.
Високу ефективність уроку і належну кількість знань забезпечують: Круковець Н.М., Бірюч Т.В., Здор М.Н., Орленко О.І., Мазна О.А., Вовк О.Є., Олійник Н.В., Басова О.С., Соколовська Л.А., Кострова Л.О., Берьозкіна Г.В., та багато інших вчителів.
Психолого - корекційну роботу проводить психолог Шаханова І.М.
Роботу щодо соціального захисту дітей пільгових категорій, із не благополучних сімей, а також дітей схильних до правопорушень веде соціальний педагог школи Федько Ю.Л.
Керує методичною роботою виховного процесу школи заступник директора з виховної роботи школи Трусій І.В.
Організатор дозвілля, роботу з дитячими організаціями школи педагог організатор Лепеха І.Р.

ВИХОВАННЯ

Республіка учнівського самоврядування РУР створює і розвиває систему клубної роботи клуби за інформації з метою виявлення творчого професійних інтересів школярів,в умовах розвитку Української державності.

Керівними органами учнівської колективу є Учнівська рада та Рада чергових командирів, які складають основу клубу "Епіцентр”

В рамках дій програми "Здоров’я через освіту” в школі активно працюють спортивні секції з баскетболу,волейболу, легкої атлетики(Світлична Т.O) учні школи призери районних спортивних змагань: Соколовський В.,Пономаренко Д., Поцелуйко А., Майданюк Я., Бут Т., Косенко С., Лисоконь А., Зінченко В.

Результатами роботи з творчо-обдарованими учнями є шкільний «Альманах» молодих поетів, який виходить з 1999 року. Творчість п’ятьох юних поетів школи зайняла сторінки у районній збірці «Джерельце»: Майданюк І.,Куті І.,Салоєдова І.,Шахрай О., Мартинович Т. та обласній збірці «Собори наших душ»: Зикової А.,Стрижак С.

Державна програма «Обдаровані діти – надія України» дає школі можливість вивести творчно-обдарованих учнів на районну та обласну сцену народних талантів. Серед них лауреати районної премії:співаки, вокалісти Зикова А., Ярошенко В.,Вовк В., Радченко О – гуманітарний напрямок, Чудік О. – комп’ютерна грамота ; Волкова Ю., Ткачук П. – художньо-декоративне мистецтво; Куріченко В. – «Надія року», Мельниченко А. – «Відкриття року».